Blikající světla.

20. března 2010 v 9:22 | urabwe
Blikající světla je velice povedený film dánského scénáristy,plný drsného humoru.V tom to filmu jsou,ale také krásně vyzobrazeny základní pilíře energického vysávání mezi lidmi.

Odehrává se před námi příběh o čtyřech kamarádech,zločincích kteří se jednou rozhodnou,vypéct se na to a začít od znova někde jinde.Háček je ale v tom,že kvůli tomu,že si na cestu "vypůjčili" hezkou sumu peněz od jednoho z bossů podsvětí,se musí skrývat nejen před policisty,ale hlavně před již zmíněným "bossem".Teprve v tuhle chvíli se příběh opravdu rozjíždí a my,jakoby na jeho pozadí,sledujeme takzvaná ovládací dramata každého z čtyř hlavních hrdinů a jejich počátky v minulosti.
Ve skutečném životě ovládací dramata sice nejsou tak jednotvárná(často střídáme různá dramata v různých situacích)přesto však ale tento film může poskytnout určitá data.
Film Blikající světla rozhodně doporučuji shlédnout,za a) z již zmiňovaného poskytnutí určitých dat,ale hlavně pro pobavení,protože je to (i přesto,že je to opravdu hodně drsný humor) těžká oddechovka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama