Březen 2010

Všechny duchovní weby tvoří na sebe navazující důmyslnou síť

31. března 2010 v 13:08 | urabwe |  Zamyšlení
Všechny (české a slovenské) duchovní weby tvoří na sebe navazující důmyslnou duchovní síť ,aniž by si to někdo pořádně uvědomoval.Je to tak a je to úžasné... Pokud chcete udělám vám průvodce po těchto občas dobře skrytých vyšlapaných odkazových cestičkách.

víra proti všem šancím

Už jsi dost velká aby ses přetvařovala aneb oslava tetiných 60.tin

21. března 2010 v 11:13 | urabwe |  Zážitky
Včera jsem byla na oslavě (pra)tetiných narozenin.Byla to velká rodiná událost,takže kdybych tam nepřišla bylo by to samozřejmě společenské faux-pas (fópá).Celkem sem se těšila,měl tam být i můj bratranec a sestřenice,takže sem se celkem těšila.Jenže,když se popřálo tak se všichni nahrnuli k stolům s občerstvením,nanosili si na stůl hromadu jídla a začali jíst.A jedli a jedli,pak třeba chvíli tančili a zase jedli.Samozřejmě,že jsem na začátku taky něco snědla,nebudu tam sedět o hladu,že?Jenže pak už jsem z toho byla otrávená,všichni pořád jedli,i můj bratranec jedl a sestřenice se potichu vytratila ven na zahradu (což ostatně udělali všichni které to nudilo).Jenže já sem pořád čekala,že se něco stane(asi zázrak či co :D).No a tak jsme tam potom jen tak seděla a dívala se do blba...
golden fish

Blikající světla.

20. března 2010 v 9:22 | urabwe
Blikající světla je velice povedený film dánského scénáristy,plný drsného humoru.V tom to filmu jsou,ale také krásně vyzobrazeny základní pilíře energického vysávání mezi lidmi.

Svícánkem to nekončí....aneb zvláštní věci pokračují

7. března 2010 v 21:20 | urabwe |  Zážitky
Poslední dva týdny se mi děli samé zajímavé věci....tak začneme od začátku,tím ja se mi nechtělo do školi,v tu chvíli se to totiž začalo všechno zaplétat :)